VLADIMÍR KUBÍK | fotograf Zlín, foto služby, fotobanka, památky České republiky, hrady a zámky České republiky, příroda České republiky, fotografování interiérů a exteriérů, fotobanka Dolomity, fotobanka Alpy,fotobanka zířata ZOO, fotobanka pro kalendáře, fotobanka pro publikace, digitalizace negativů, digitalizace diapozitivů, fotobanka hrady a zámky, foto přírody,velikonoční pohlednice,vánoční pohlednice,srdečné přání,fotobanka hory,foto zvířata ZOO,foto památky,města ČR, foto orchideje, foto kytice, pohlednice,výroba pohlednic, Kalendáře a pohlednice na objednávku, FOTOBANKA, Fotobanka Vladimír Kubík,


Vladimír Kubík

Vladimír Kubík, fotograf
Zlín
Czech Republic
-------------------------
tel: (+420) 737 161 448

kubik.foto - seznam.cz


 

 

Vítám vás v nabídce své fotobanky a poskytovaných fotografických služeb

V autorské fotobance představuji výběr námětů mojí fotografické tvorby. Fotografie jsou pořizovány s cílem najít uplatnění v publikacích, pohlednicích, kalendářích a podobných tiskovinách.

Všechny fotografie z této fotobanky jsou chráněné autorským právem dle příslušného zákona České republiky. Jakékoli použití je vázáno na písemný souhlas autora, který může být poskytnut uzavřením licenční smlouvy nebo fakturou za užití. Užití je vždy možné až po úhradě honoráře a pouze sjednaným způsobem.

Ceny jsou sjednávány dohodou převážně ve standardní výši platné na území České republiky. V případě užití mimo území České republiky se cena stanoví dohodou s přihlédnutím ke standardům v zahraničí. 

Objednávky

 

K objednání fotografií využijte moji email adresu (kubik.foto - seznam.cz), případně konzultujte telefonem.

 

1. Uveďte identifikační číslo fotografie, případně si stáhněte náhled a zašlete jej s objednávkou.

2. Uveďte požadovanou velikost.

3. Uveďte co nejpřesněji, k jakému účelu chcete fotografii použít.

 

Obratem (jsem-li přítomen, jinak co nejdříve) sdělím nabídku ceny. Odvíjí se od požadované velikosti a využití snímku.

Základní cena je 300 Kč za snímek. Například doplnění web stránky, malá fotografie do prospektu, doplňující fotografie k textu a podobně.

300 – 1000 Kč větší velikosti, komerční využití na pohlednicích, malých kalendářích, publikacích, brožurkách, dominantní fotografie prospektů a podobně.

Případná cena 1000 - 2000 Kč za dominantní foto pro nástěnné kalendáře, bilboardy, komerční účely či trvalé využití snímku. Vždy dle dohody. Máte-li vlastní představu o ceně, navrhněte ji.

 

Po schválení vystavím fakturu a po jejím uhrazení zašlu objednané fotografie, vždy v nejvyšší kvalitě, upravené pro požadovaný účel.

V optimálním případě lze vše stihnout během jediného dne.

  

Zde najdete orientační výběr všech žánrů které fotografuji:

https://www.obrazky.cz/?q=Vladim%C3%ADr%20Kub%C3%ADk%20-%20fotograf&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=Vladim%C3%ADr%20Kub%C3%ADk%20-%20fotograf&utm_content=obrazky&id=2e15df9d1e959346

 

 

- - -- - -- - -- - -- - -

 


 

 

 

dolni_zaobleni

Mapa webu | Vypnout grafiku     Kubikfoto.cz | Grafika by Vladimír Kubík | Code by PCHweb