VLADIMÍR KUBÍK | fotograf Zlín, foto služby, fotobanka, památky České republiky, hrady a zámky České republiky, příroda České republiky, fotografování interiérů a exteriérů, fotobanka Dolomity, fotobanka Alpy,fotobanka zířata ZOO, fotobanka pro kalendáře, fotobanka pro publikace, digitalizace negativů, digitalizace diapozitivů, fotobanka hrady a zámky, foto přírody,velikonoční pohlednice,vánoční pohlednice,srdečné přání,fotobanka hory,foto zvířata ZOO,foto památky,města ČR, foto orchideje, foto kytice, pohlednice,výroba pohlednic, Kalendáře a pohlednice na objednávku, FOTOBANKA, Fotobanka Vladimír Kubík,


Vladimír Kubík

Vladimír Kubík, fotograf
Zlín
Czech Republic
-------------------------
tel: (+420) 737 161 448

kubik.foto - seznam.cz


 

 

Vítám vás v nabídce své fotobanky a poskytovaných fotografických služeb

V autorské fotobance představuji výběr námětů mojí fotografické tvorby. Fotografie jsou pořizovány s cílem najít uplatnění v publikacích, pohlednicích, kalendářích a podobných tiskovinách.

Většina snímků do roku pořízení 2008, je pořízována na diapozitivy středního formátu 6x7 cm, dnes již převážně archivována v digitálních souborech A3/ 300 dpi.  Menší množství na kinofilm ( dnes rovněž v digitálních souborech do A4/ 300 dpi) a snímky z následných let v digitálních souborech pro kvalitní tisk A3 - A2.

Všechny fotografie z této fotobanky jsou chráněné autorským právem dle příslušného zákona České republiky. Jakékoli použití je vázáno na písemný souhlas autora, který může být poskytnut uzavřením licenční smlouvy nebo fakturou za užití. Užití je vždy možné až po úhradě honoráře a pouze sjednaným způsobem.

Ceny jsou sjednávány dohodou převážně ve standardní výši platné na území České republiky. V případě užití mimo území České republiky se cena stanoví dohodou s přihlédnutím ke standardům v zahraničí.Zde najdete shrnutý výběr všech žánrů které fotografuji.

https://www.obrazky.cz/?q=Vladim%C3%ADr%20Kub%C3%ADk%20-%20fotograf&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=Vladim%C3%ADr%20Kub%C3%ADk%20-%20fotograf&utm_content=obrazky&id=2e15df9d1e959346

V případě zájmu o některé fotografie postupujte prosím dle informací v objednávce

 

 

- - -- - -- - -- - -- - -

 


 

 

 

dolni_zaobleni

Mapa webu | Vypnout grafiku     Kubikfoto.cz | Grafika by Vladimír Kubík | Code by PCHweb